Fóliová čísla střední ( 40 - 79 cm )

Vyberte si z naší široké nabídky středních fóliových čísel (40 - 79 cm) a dodatečně zvýrazněte svou oslavu. Tyto velkolepé a výrazné dekorace jsou ideální pro vytvoření významného vzkazu nebo zdůraznění věkového jubilea. Přineste do své párty efektivní a impozantní číselné ozdoby pro nezapomenutelné okamžiky.

Nejprodávanější

3 položek celkem
Návrh bez názvu
120 Kč

Balónek z fólie ve tvaru čísla v saténově růžové barvě. Vaše narozeninová oslava s ním bude mít úspěch! Větší počet balónků můžete uspořádat přidáním dalších balónků z naší...

Kód: CH-BSR0/
BALONKOVE CISLICE
100 Kč

Chcete zažít opravdovou vesmírnou párty? Proto tyto fóliové létající balónky nesmí chybět v žádné galaxii, ani na žádné oslavě malého kosmonauta nebo kosmonautky.

Kód: BC-HKS-1/42
Produkty na varianty 10
110 Kč

Oslnivě vypadající foliové balónky s číslicemi jsou skvělým doplňkem pro jakoukoliv oslavu. Každá číslice má originální design v podobě zvířátka z africké savany, jako jsou...

Kód: FB163-1/72

Doplňte svou oslavu o výrazné a působivé čísla s naší kategorií středních fóliových čísel (40 - 79 cm). Tyto dekorace jsou perfektní pro dodání nápaditého vzhledu výročím, narozeninám nebo jiným speciálním událostem. Připravte se na impozantní a působivý vizuální dojem s našimi středními fóliovými čísly.