Samostojná čísla ( 40 - 100 cm )

Vyberte si z naší kolekce Samostojných Čísel (40 - 100 cm) a přidejte do své party nejen číselný výraz, ale i stylový prvek. S rozsahem velikostí od 40 do 100 cm si můžete vybrat ta pravá čísla pro vytvoření výrazného ozdobného prvků na vaší oslavě. Oslavte každý okamžik s unikátními čísly, která zdůrazní vaši kreativitu a dodají vaší party jedinečný šmrnc.

 

Nejprodávanější

6 položek celkem
holograficke cislice
80 Kč

Fóliové samostojné číslice od 0 - 9 v čím dál více oblíbených holohrafických barvách, opravdu ohromí. Plní se pouze vzduchem proto perfektně stojí na připojených nožičkách.

Kód: CS-BSR0/46
samostojne stribrne cislice
80 Kč

Fóliové samostojné číslice od 0 - 9 ve stříbrné barvě opravdu ohromí. Plní se pouze vzduchem proto perfektně stojí na připojených nožičkách.

Kód: 64710/46
stojici balonky
80 Kč

Fóliové samostojné číslice od 0 - 9 ve zlatých barvách opravdu ohromí. Plní se pouze vzduchem proto perfektně stojí na připojených nožičkách.

Kód: 64700/46
stojici číslice
69 Kč

Tyto foliové balónky ve tvaru čísel jsou skvělou volbou pro různé oslavy a události, jako jsou narozeniny, výročí, svatby a další speciální příležitosti. Design painting splash...

Kód: 64770/74
balonky stojici cisla
69 Kč

Jsou to foliové číslice vysoké 41 cm s designem pantera. Panteří vzor je doplněn pastelovými fleky v odstínech růžové, modré, žluté a fialové. Číslice jsou vhodné pro výzdobu...

Kód: 64740/74
samostojne balonky cisla
69 Kč

Tyto foliové stojící balónky jsou skvělým doplňkem pro vaši oslavu. Každá balonková číslice je výrazně zdobená všemi potřebnými párty motivy, jako jsou konfety, hvězdy, balóny a...

Kód: 64760/74

Prozkoumejte naši širokou kolekci Samostojných Čísel a objevte perfektní dekoraci pro každou příležitost. Od narozenin až po svatby a firemní akce, naše čísla od 40 do 100 cm jsou ideálním způsobem, jak dodat vašim oslavám výjimečný výraz.
S různými velikostmi a styly máte možnost vytvářet vlastní jedinečné kombinace. Rozsviťte své oslavy s našimi samostojnými čísly, která jsou nejen dekorativní, ale i skvělým způsobem, jak přidat osobní dotek k události.
Každé číslo je vyrobeno s ohledem na detail a kvalitu, aby bylo zajištěno, že vaše party bude památná. Vydejte se na cestu plnou kreativity a výrazu s našimi Samostojnými Čísly (40 - 100 cm).