Love nápis

Oslavte lásku s našimi Love Nápisy, které přinášejí romantiku a dekorativní výraz pro výjimečné okamžiky. Vyberte si z naší nabídky a vytvořte nezapomenutelné chvíle plné lásky.

Nejprodávanější

5 položek celkem
valentyn balonky
240 Kč

Oslavte lásku s našimi valentýnskými balónky!. Ideální pro romantické dekorace.na Valentýn. Rozveselte své valentýnské oslavy s těmito kvalitními balónky. Objednejte nyní!

Kód: VALENTYN/98
napis i love you
110 Kč

Fóliový nápis I Love You je skvělou valentýnskou nebo svatební dekorací. Nafukuje se pouze vzduchem a zavěšuje se do prostoru.

Kód: FB184M-007/5
balonek love
66,55 Kč

Metalický fóliový balónek nápis Lovez růžového zlata , je perfektní vobou dekorace na vaší zamilovanou výzdobu. Balónek se skvěle hodí i do vaši svatební výzdoby

Kód: FB15M-019R/5
balonek love
58 Kč

Foliový balónový nápis "LOVE" ve stříbrné barvě je dokonalým způsobem, jak vyjádřit lásku a romantiku na různých oslavách a událostech. Tento nápis je vyroben z kvalitního a...

Kód: 3669501/130
balonek love
51 Kč

Fóliový nápis zlatý LOVE , je skvělou závěsnou dekorací na svatbu ve zlatých barvách , nebo jko vyznání lásky na valentýna.

Kód: FB15M-019/5

Doplňte své romantické okamžiky s našimi Love Nápisy. Tyto dekorativní prvky jsou nejen vizuálně působivé, ale také výjimečným způsobem vyjadřují lásku. Pro svatby, výročí nebo prostě jen pro vyjádření city, Love Nápisy jsou tím pravým prvkem pro romantickou atmosféru.