Fóliová písmena 35 cm

Tyto balónky jsou ideální pro výrobu různých dekorací, jako jsou nápisy nebo jména oslavenců. Jsou k dispozici v celé abecedě, takže si můžete sestavit jakékoli slovo nebo větu. Jsou vyrobeny z kvalitního materiálu a jsou dodávány s ventilky pro snadné nafukování. Jsou skvělou volbou pro různé oslavy, jako jsou narozeniny, svatby, oslavy a mnoho dalších příležitostí.

Nejprodávanější

4 položek celkem
Produkty na varianty 3
30 Kč

Nafukovací fóliové balónky červená písmena ve velikosti 35 cm, jsou perfetní alternativou balónků létajících. Foukají se pouze vzduchem ale i tak se postarají o skvělou dekoraci.

Kód: FB2M-A-007/59
Produkty na varianty 4
30 Kč

Nafukovací fóliové balónky rosegold písmena ve velikosti 35 cm, jsou perfetní alternativou balónků létajících. Foukají se pouze vzduchem ale i tak se postarají o skvělou dekoraci.

Kód: FB2M-A-019R/59
Produkty na varianty 7
30 Kč

Nafukovací fóliové párty balónky stříbrná písmena ve velikosti 35 cm, jsou perfektní alternativou balónků létajících. Foukají se pouze vzduchem ale i tak se postarají o skvělou...

Kód: FB2M-A-018/69
Produkty na varianty 8
30 Kč

Nafukovací fóliové narozeninové balónky zlatá písmena ve velikosti 35 cm, jsou perfetní alternativou balónků létajících. Foukají se pouze vzduchem ale i tak se postarají o...

Kód: FB2M-A-019/69