Fóliová písmena 35 cm

Objevte magii našich Fóliových Písmen (35 cm) a přineste do své dekorace jiskření. S jejich výrazným designem a velikostí 35 cm jsou ideálním způsobem, jak zvýraznit narozeniny, svatbu nebo jinou významnou událost.
Každé písmeno je vyrobeno s precizností a z kvalitních materiálů, které zaručují lesk a odolnost. S mnoha barevnými možnostmi a jednoduchou instalací se stávají skvělým doplňkem pro každou párty nebo speciální okamžik. Vytvořte svůj vlastní jedinečný nápis nebo kombinujte písmena pro výrazné vyzdobení.
Oslavujte s elegancí a zářícím šarmem díky našim Fóliovým Písmenům (35 cm) - dokonalým prvkem pro vytvoření nezapomenutelné atmosféry.

Nejprodávanější

4 položek celkem
Produkty na varianty 3
30 Kč

Nafukovací fóliové balónky červená písmena ve velikosti 35 cm, jsou perfetní alternativou balónků létajících. Foukají se pouze vzduchem ale i tak se postarají o skvělou dekoraci.

Kód: FB2M-A-007/59
Produkty na varianty 4
30 Kč

Nafukovací fóliové balónky rosegold písmena ve velikosti 35 cm, jsou perfetní alternativou balónků létajících. Foukají se pouze vzduchem ale i tak se postarají o skvělou dekoraci.

Kód: FB2M-A-019R/59
foliove pismena
30 Kč

Nafukovací fóliové párty balónky stříbrná písmena ve velikosti 35 cm, jsou perfektní alternativou balónků létajících. Foukají se pouze vzduchem ale i tak se postarají o skvělou...

Kód: FB2M-A-018/69
Produkty na varianty 8
30 Kč

Nafukovací fóliové narozeninové balónky zlatá písmena ve velikosti 35 cm, jsou perfetní alternativou balónků létajících. Foukají se pouze vzduchem ale i tak se postarají o...

Kód: FB2M-A-019/69

Přineste do vaší dekorace něco výjimečného s našimi Fóliovými Písmeny o velikosti 35 cm. Tyto lesklé a jiskřivé dekorace jsou dokonalým způsobem, jak zvýraznit atmosféru každého speciálního okamžiku. S jednoduchým designem a pestrou paletou barev umožňují tato písmena tvořit výrazné nápisy a ozdoby.
Vyrábějí se s ohledem na detail a kvalitu, což zaručuje jejich trvanlivost a vizuální přitažlivost. Bez ohledu na to, zda oslavujete narozeniny, svatbu nebo jinou událost, Fóliová Písmena (35 cm) přidají do prostoru špetku elegancie a radosti. Rozsviťte vaše oslavy tím, že vytvoříte výrazné nápisy, které zaujmou všechny hosty.