Hasičská Přilba plastová, červená

Kód: 2869F/67
Neohodnoceno
139 Kč
Skladem

Ozbrojte se do boje s ohněm s naší hasičskou přilbou! Plastová konstrukce zajišťuje lehkost a pohodlí, zatímco výrazná červená barva dodává do vaší výbavy nádech bezpečnosti a odhodlání. Tato hasičská přilba je nezbytným doplňkem pro všechny malé i velké hrdiny, kteří bojují proti plamenům. Připravte se na akci a buďte připraveni čelit výzvám s naší kvalitní hasičskou přilbou plastovou v červeném provedení!
Výška: cca 13cm
Obvod: cca 57cm

Detailní informace

Detailní popis produktu

Hasičská přilba je klíčovým prvkem vašeho hasičského vybavení a naší plastovou verzí v červeném provedení získáváte spojení bezpečnosti, pohodlí a výrazného designu. Tato přilba je vyrobena z odolného plastu, který zajišťuje odlehčenou konstrukci, snižuje únavu a zároveň poskytuje vysokou odolnost.
Díky výrazné červené barvě se stáváte výrazným prvkem v jakémkoli hasičském prostředí. Barva je významným vizuálním signálem pro ostatní členy týmu a zvyšuje vaši viditelnost i bezprostředně ve stísněných prostorách. Přilba je navržena tak, aby poskytovala optimální ochranu hlavy před různými nebezpečími, která mohou nastat při hašení požárů.
Přizpůsobte si svou hasičskou přilbu díky nastavitelnému popruhu, který umožňuje optimální přilnutí a pohodlí během dlouhých nasazení. Vnější design je ergonomicky tvarovaný a nabízí výbornou ventilaci, což je klíčový prvek pro udržení komfortní teploty při intenzivním nasazení.
Tato plastová hasičská přilba v červeném provedení je nejen bezpečnostním prvkem, ale i stylovým doplňkem vašeho profesionálního vzhledu. S touto přilbou jste připraveni čelit výzvám a stát se nezbytným článkem vašeho hasičského týmu. Vložte bezpečnost, pohodlí a design do popředí své výbavy s naší hasičskou přilbou.

Doplňkové parametry

Kategorie: Widmann
EAN: 8003558286904

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: