Fóliový balónek samostojný Bagr - 89 x 55 x 35 cm

Kód: BF-AK3D/130
Neohodnoceno
120 Kč 120 Kč / 1 ks
Skladem

Fóliový balónek ve tvaru bagru je ohromujícím 3D dekoračním prvkem, který přinese do vaší párty nebo oslavy s tématem stavebnictví neuvěřitelnou atmosféru. Tento balónek má rozměry 89 x 55 x 35 cm a vyniká svou velikostí a působivým vzhledem.

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Co je na tomto balónku opravdu jedinečné, je jeho 3D design, díky kterému je schopen stát sám na zemi. Stačí ho jednoduše naplnit vzduchem a postavit na vhodné místo, kde zaujme všechny hosty a vytvoří skutečně realistický dojem.

Balónek je důkladně propracovaný a detailně vyobrazený, s charakteristickými rysy bagru, jako jsou velká rypadla, kabina pro řidiče a robustní pneumatiky. Je vyroben z kvalitního fólie, která je odolná a zároveň lehká, což usnadňuje manipulaci a nafukování.

S tímto 3D fóliovým balonkem ve tvaru bagru si zajistíte originální a výjimečnou dekoraci pro vaši párty. Je ideální pro dětské oslavy, narozeniny, stavební akce, tematické párty nebo jakoukoli jinou událost, kde chcete přinést do prostoru autentickou atmosféru staveniště a nadchnout všechny přítomné.

Doplňkové parametry

Kategorie: Na stavbě
Barva: Žlutá
Materiál: fólie
Velikost: 89 x 55 x 35 cm
Nafukování: Pouze vzduchem
EAN: 5902973184075

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: