Make-up v tubě, Indián

Kód: 01153/76
Neohodnoceno
71 Kč 2,54 Kč / 1 ml
Skladem

Tento červený makeup v tubě s názvem "Indián" je ideální pro dokonalý dokončovací prvek vašeho indiánského kostýmu. Je voděodolný a snadno se nanáší díky praktickému aplikátoru, který umožňuje přesné a detailní malování. Barva je intenzivní červená, která připomíná tradiční indiánskou dekoraci. Díky voděodolnému složení a trvanlivosti je tento makeup v tubě ideální pro všechny druhy oslav a akcí s indiánským tématem, jako jsou kostýmové párty, divadelní představení a Halloween.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Použití make-upu:

Černý make-up v tubě má objem 28 ml a ideální je nanášet jej pomocí houbičky. Aplikujte obsah tuby na obličej nebo jinou část těla a vytvořte šílené kreace.

Make-up pak odstraníte mýdlem a teplou vodou, potažmo pomocí hadříku. Nevhodné pro děti mladší 14 let. Nepolykejte ani neaplikujte blízko očí nebo pusy. Výrobek může způsobit znečištění oděvu. Skladujte v chladu. 

Někdo může mít velmi citlivou pokožku, a proto se doporučuje před aplikací podobných produktů vyzkoušet nejprve malý vzorek. Ten naneste na kůži a pokud by se dostavila alergická reakce, výrobek dále nenanášejte a okamžitě místo umyjte vodou a vysušte pokožku.

Doplňkové parametry

Kategorie: Čert, Mikuláš, Anděl
nevhodné pro: děti do 36 měsíců
EAN: 8003558011537

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: