Fóliový balónek Welcome home - 46 cm

Kód: 45245/130
Neohodnoceno
86 Kč 86 Kč / 1 ks
Na dotaz
Položka byla vyprodána…

Tento fóliový balónek má na svém povrchu motiv různých barevných pruhů a papírových girland, které vytvářejí veselý a hravý design. Barevné pruhy jsou laděny do živých a radostných odstínů, které dodávají balónku pohodu a pozitivní atmosféru. Papírové girlandy pak přidávají do designu dekorativní prvek, který je typický pro vítání domů.

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Velikost balónku je 46 cm, což je dostatečně velká velikost pro výraznou dekoraci. Můžete ho použít jako samostatnou dekoraci na přivítání někoho domů nebo ho začlenit do většího aranžmá s dalšími dekoracemi.

Fóliový balónek Welcome home je ideálním způsobem, jak vyzdvihnout radostnou chvíli, kdy se někdo vrací domů. Jeho hravý design a výrazné barvy představují radostný a srdečný výraz vítání.

Připravte se na srdečné přivítání a zahájení šťastného okamžiku s tímto výrazným fóliovým balónkem, který dodá vašemu domovu a prostoru ten správný dávku radosti a vřelosti pro každého hosta.

Fóliový balónek Welcome home s motivem různých barevných pruhů a papírových girland je skvělým způsobem, jak ukázat, že jste rádi, že někdo přichází domů, a že se těšíte na společné chvíle a oslavy.

Doplňkové parametry

Kategorie: BALÓNKY NA OSLAVU
Materiál: fólie
Velikost: 46 cm
Nafukování: vzduchem i heliem
EAN: 0714444524342
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: