Fóliový balónek Králíček Bing - 63 x 86 cm

Kód: 4406875/132
Neohodnoceno
142 Kč 142 Kč / 1 ks
Skladem

Fóliový balónek "Králíček Bing" je půvabnou výzdobou pro vaši oslavu nebo párty, která zaujme všechny malé i velké fanoušky tohoto oblíbeného televizního seriálu. Balónek má rozměry 63 x 86 cm a je ve tvaru kulatého balonku.

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Na balónku je vyobrazen sympatický Králíček Bing, který svým roztomilým vzhledem a dobrodružstvími oslovuje děti po celém světě. Tento fóliový balónek zachycuje Králíčka Binga v jeho charakteristickém vzhledu, což ho dělá snadno rozpoznatelným pro všechny fanoušky.

S fóliovým balónkem "Králíček Bing" můžete okouzlit vaše děti na narozeninové oslavě, dětské párty, rodinném setkání nebo jiné události. Balónek lze snadno naplnit heliem, aby plaval ve vzduchu, čímž dodá oslavě nebo párty pohádkovou atmosféru.

Tento krásný balónek je skvělým doplňkem pro každou oslavu spojenou s Králíčkem Bingem. Přidejte ho k ostatním dekoracím a vytvořte tak jedinečnou a radostnou atmosféru, která potěší všechny hosty, zejména ty nejmenší. Nechte Králíčka Binga, aby přinesl do vaší oslavy spoustu zábavy a pohádkových chvilek plných dobrodružství!

Doplňkové parametry

Kategorie: Dětské
Materiál: folie
Nafukování: vzduchem i heliem
velikosdt: 63 x 86 cm
EAN: 026635449922

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: