Nafukování balónků

 

Pokud jste se dostali na tuto  stránku, zřejmě plánujete uskutečnit  oslavu, na které byste rádi viděli poletovat nafouklé balónky, jenž příjemně doplní dekoraci, vytvoří zajímavě vypadají efekt, a navíc zpříjemní atmosféru oslavujícím.

 

JAKÉ JSOU MOŽNOSTI

  • Koupit si pumpičku nebo el. kompresor a nafouknout balónky vzduchem. V takovém případě, budete ochuzeni o létající efekt, ale jde o levný způsob nafukování a výhodou je, že balónky neuletí! Takto naplněné balónky se umisťují na tyčku.
  • Zakoupit si spolu s balónky plnící héliovou lahev (30-50 ks / 23 cm). Hodí se spíše pro menší, domácí oslavy. Lahev je ale nevratná a nelze ji opětovně doplnit! Lahev (100%!) vypuštěnou lze odnést do jakéhokoliv sběrného dvoru k opětovné recyklaci.
  • Jinou možností je, nechat si balónky nafouknout, a zvláště jedná-li se o větší množství pro větší oslavy či firemní akce.

 

 

nafukonafuko1nafuko2

 

 

 

 

Pakliže se vám balónky nechce nafukovat, jsme připraveni vám na přání balónky nafouknout ve všech našich prodejnách. Po domluvě, je též možné dopravit již nafouknuté balónky na smluvené místo nebo vám je nafoukneme přímo na místě popř. naaranžujeme a ulehčíme vám od spousty starostí.

 

JAK VŠE PROBÍHÁ

Jakékoliv množství balónků vám nafoukneme na počkání na prodejně. Větší množství, a to zejména z časových důvodů, by bylo lépe domluvit rezervaci telefonicky na tel. č.: +420 732 702 702 nebo přímo v našich prodejnách!

Nafouknuté balónky si buď odvezete nebo si můžete domluvit naši dopravu.

Mimochodem nafukujeme i balónky zakoupené v jiných obchodech!

 

DOBA LÉTÁNÍ

 

Latexové balónky nafouknuté héliem

 

26 cm 10-12 hod
30 cm 12-14 hod

 

Fóliové balónky nafouknuté héliem

 

Čím větší objem, tím delší let. 5 a délé dnů

 

CENÍK

 

 

Nafouknutí latexových balónků

počet ks, velikost cm

Nafouknutí fóliových balónků

velikosti s, m, x, xl, xxl

 

Pronájem bomby s héliem ( do 250 kusů o půměru 23 cm)

záloha na bombu 3000 Kč + pronájem

 

Martin text dopíše balbalbalbalbalbalabalbalbalbalbalbalalba! ZDE!

 

Důležité odkazy: Návody?

 

 

 

 

home  assignment_return